top of page
A.W.

iękny dom, nad którym prace trwały ok. 2 lata. Stylistyka nowoczesnego ale ciepłego wnętrza z elemantami dekoracyjnymi. Eleganckie, przyjazne, funkcjonalne- właścicielka od poczatku nie miała wątpliwości czego oczekuje i taki też dom powstał. 

P

9.jpg
11.jpg
6.jpg

Na wejściu do domu jest reprezentacyny hol z przeszkolnymi , przesuwnymi drzwiami, Tuż za nim pod schodami na piętro wspaniała podświetlana podloga ze szkła, a pod nią kompozycja z mchu, zieleni i kamieni o różnym zabarwieniu i wielkości, która jest to niewątpliwie główną atrakcją wnętrza. W dalszej części domu otwarta kuchnia i pokój dzienny z elemantami drewna które świetnie podkreślają chłodną szarość ścian i podłóg. 

CZĘŚĆ DZIENNA

A.W.

5.jpg
4.jpg
10.jpg
8.jpg

Wszystkie meble wykonane na zamówienie tworzą jedną spójną całość i dopasowane są idealnie do możliwości wymiarowych wnętrza i potrzeb funkcjonlnych mieszkańców.  Duży półwysep kuchenny oddziela dwie strefy w domu- kuchenną i wypoczynkową oraz dopełnia aranżację. Betonowe płytki na ścianie w łagodnym kształcie dodają wnętrzu nowoczesnego charakteru i zabezpieczają ścianę tworząc niebanalaną strukturę.

11.jpg
12.jpg
17.jpg
16.jpg
14.jpg
13.jpg
18.jpg

CZĘŚĆ PRYWATNA

A.W.

To część domu bardziej osobista, gdzie wstęp mają tylko domownicy. 3 łazienki!- każda inna w innym klimacie a jednak spójne stylistycznie i dopasowane do charakteru domu.

 

Mała toaleta - najbardziej dekoracyjne pomieszczenie. Tu wykończenie wymagało precyzji i dbałości o detal, a to zaowocowało piękną małą łazienką o niebywałym uroku.

 

Łazienka dzienna- to jasne i przestronne pomieszcze w bieli i drewnie, pobudzające od rana do działania.

Łazienka przy sypialni- prosta forma w ciepłej oprawie.

Sypialnia- elegancka i bardzo kobieca, stylizowana z odrobiną brudnego różu. 

Pokoje córek- to typowe królestwa dziewczyn. Jest przyjaźnie miękko, dziewczęco. 

MAŁA TOALETA

19.jpg
20.jpg

ŁAZIENKA DZIENNA

25.jpg
22.jpg
21.jpg
23.jpg

SYPAILNIA

27.jpg
26.jpg

ŁAZIENKA PRZY SYPAILNI i POKOJE CÓREK

29.jpg
30.jpg
1b.jpg
2.jpg
3.JPG
bottom of page