cottage house "E"

To wnętrze niedużego domku poddane gruntownym zmianom. Remont trwał pół roku, a dzięki wcześniej przygotowanym projektom i dobrej ekipie wykonawczej prace szły całkiem sprawnie biorąc pod uwagę, że wszystko działo się w czasie pandemii. Dom położony w małej pięknej miejscowości utrzymany został w stylistyce nawiązującej do otoczenia. Wnętrze jest klasyczne w formie i naturalne w kolorystyce. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom eleganckie i nowoczesne.

WIATROŁAP

 - to zabudową garderobiana w kolorze antracytowym z pięknymi długimi czarnymi uchwytami. Po przeciwnej stronie jasne szafki na buty, a w holu lustro i mała konsola na drobiazgi.

SALON

- to przestrzeń bardziej nowoczesna, Jest bardzo subtelnie i bardzo przyjaźnie. Salon dzienny to jedno z piękniejszych miejsc tego domu. Jest lekka sofa na nóżkach i akcent kolorystyczny w formie dostawianego fotela. Za nim przepiękne dekoracje podkreślające jego barwę. A na ścianach współczasne grafiki.

SCHODY

- to renowacja już istniejącej klatyki schodowej. Stopnie i balustrada została przemalowana, na ścianach pojawiła się sztukateria, a powyżej delikatne dekoracje ścienne.

KUCHNIA

- połączona z pokojem dziennym i jadalnią, kontrastuje kolorystycznie z całością a tym samym nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dolne szafki stojące pod blatem są proste i ciemne, a wysoka zabudowa jasna, ramowa. Ale całość połączona jest złotymi uchwytami z tej samej kolekcji. Wyjątkowego wyrazu i szyku nadaje duży kamienny blat o pięknym jasnym wzorze, położony także na ścianie jako zabezpieczenie i  kilka małych luźno wiszących opraw świetlnych, które dodają wnętrzu lekkości.

TOALETA

- nawet tak malutkie pomieszczenie może być piękne, utrzymane w stylistyce domu, dzięki jasnym barwom i podświetleniom wydaje się większe i przestronniejsze. Biała płytka marmurowa zadaje szyku, a złote detale elegancji. Niezmiernie ważne są też dekoracje, które uzupełniają całość

ŁAZIENKA

- utrzymana w klasycznej stylistyce z nutą nowoczesności. Na ścianach przepiękna płytka w kształcie jodełki z drewnopodobną strukturą. Cała przestrzeń jest co najważniejsze bardzo funkcjonalna. Jest miejsce na wannę, prysznic, wc i umywalkę. A ponadto  mieści w sobie także pralnię, która dzięki pięknej zabudowie jest ozdobą wnętrza. Oczywiście znów niewątpliwie ważne dodatki dekoracyjne uzupełniające wnętrze.

© 2016 by Inarte