top of page
O PRACOWNI

Prowadzimy pracownię projektowania świadczącą komplet usług związanych z projektowaniem wnętrz. Według chęci, potrzeb i funduszy klienta projektujemy wnętrze o odpowiednim do miejsca i wyjątkowym charakterze. W ścisłej współpracy z inwestorem powstanie pomysł, który na podstawie przygotowanego
projektu zostanie zrealizowany.

 

Odpowiednio zaaranżowane funkcjonalnie i estetycznie pomieszczenie ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców  oraz osoby prywatne, którym zależy na pełnej obsłudze, fachowym podejściu i doradztwie w zakresie architektury i urządzania wnętrz.
 

MARTA ŻYGADŁO

Projektowania uczyłam się przez wiele lat zdobywając wiedzę w Liceum Plastycznym i na Akademii Sztuk Pięknych (kierunek Architektura Wnętrz) we Wrocławiu studiując i praktykując jednocześnie inne dziedziny sztuki - malarstwo, rysunek, rzeźba, fotografia, grafika, historia sztuki. To pomaga mi spojrzeć na podejmowane obecnie projekty z różnych stron pod względem ponadczasowości, ergonomii, stylistyki, charakterystyki.

PAWEŁ ŻYGADŁO

właściciel

bottom of page