top of page
Referencje

W ciągu trzech lat pracownia wykonała projekty: salonu, biura, pokoi dzieci i w tym roku sypialni. Projekty cechuje estetyka połączona z funkcjonalnością. Dbałość o najmniejsze elementy. Pomoc i porady na etapie realizacji projektu. Wsłuchiwanie się w potrzeby i gust klienta. Świetny dobór materiałów. Piękne wizualizacje. Bardzo pomocne są sporządzane listy zakupów, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają pracę. Rezultat każdego projektu spełnił wszystkie moje oczekiwania. Dziękuję za wykonanie kolejnego projektu i polecam Inarte osobom szukającym młodych zdolnych i rzetelnych projektantów.

Elwira Zimny.

Z usług Inarte skorzystaliśmy planując wykończenie naszego domu. Projekt elewacji oraz aranżacja części dziennej budynku pozytywnie nas zaskoczył. W projektowaniu projektantka wykazywała się dużym wyczuciem naszych potrzeb. Nawet delikatne zmiany, już podczas realizacji, na które zdecydowaliśmy się ze względów finansowych, nie zostały pozostawione nam samym. Szybka reakcja pozwoliła wypracować nową wersję , kto wie czy nie lepszą :) Po upływie jakiegoś czasu zwróciliśmy się do pracowni ponownie o pomoc w aranżacji dwóch lokali handlowych. Po raz kolejny mile zaskoczyły nas oryginalne pomysły oraz zaangażowanie.

Dziś jesteśmy wdzięczni ogromnie za twórczą pracę i śmiałe pomysły pełne wizji. Gorąco polecamy -  bo nie wyobrażamy sobie współpracy z kim innym :)

Magdalena i Daniel Biernaczyk

We współpracy z Pracownią Inarte zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy wnętrze klubu, potem baru oraz nasze prywatne mieszkanie. Każdy z tych projektów był opracowany zgodnie z naszymi wytycznymi dot, stylistyki , funkcji, potrzeb oraz przeznaczonych na to fundusz. Projekty techniczne wykonane były bardzo rzetelnie, zgodnie z koncepcją co bardzo ułatwiało prace wykonawcom, a  nam szybko i sprawnie dokonać trafnych zakupów elementów wyposażenia . W razie dalszych potrzeb na pewno skorzystamy z dalszych usług.

Polecamy.

Piotr Michalak, Antidotum Cub,

We współpracy z pracownią wykonałem projekt biura rachunkowego , wszystko przebiegało sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami. Projekt przygotowany był solidnie. Zadowalająca była też pomoc przy realizacji, kontakt z wykonawcami i pomoc w zakupie materiałów wykończeniowych. Efekt końcowy zadowolił mnie oraz moich klientów.

Polecam,  Przemysław Cukras, Leszno.

bottom of page